Bruschetta te shpejta Receta Brusketa hmmm.... shum te shijshme

14 عدد المشاهدات
Published

watch Bruschetta te shpejta Receta Brusketa hmmm.... shum te shijshme, this awesome recipe Bruschetta te shpejta Receta Brusketa hmmm.... shum te shijshme in our recipes website

the title of the recipe is Bruschetta te shpejta Receta Brusketa hmmm.... shum te shijshme

Bruschetta te shpejta Receta Brusketa hmmm.... shum te shijshme
Bruschetta te shpejta Receta Brusketa hmmm.... shum te shijshme

recipe information Bruschetta te shpejta Receta Brusketa hmmm.... shum te shijshme, in section Worldwide Recipes

Receta e Nenes ma e mira ne Bot.
Brusketa receta me domate Qep Speca Djath dhe Buke eshte shum let te behet gati.
receta per 10 minuta behet gati per nje drek per ata qe Punojn dhe skan shum koh.

përbërësit:
3 copë bukë
1 lugë gjalpë
2 lugë pure domate
1 domate
1 qepë
1 Spec
100 gram sallam (Suxhuk)
3 lugë mocarela
kripë
piper

Zutaten:
3 Stück Brot
1 Esslöffel Butter
2 Esslöffel Tomatenpüree
1 Tomate
1 Zwiebel
1 Paprika
100 Gramm Wurst ( Suxhuk )
3 Esslöffel Mozzarella
Salz
Pfeffer

Ingredients:
3 pieces of bread
1 tablespoon of butter
2 tablespoons of tomato puree
1 tomato
1 onion
1 bell pepper
100 grams of sausage (Suxhuk)
3 tablespoons of mozzarella
salt
pepper
التصنيف
Worldwide Recipes
لا توجد تعليقات حتي الآن